Sara Tesettür`de "Koşulsuz ve Ücretsiz İade" Hakkına SahipsinizHerhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.

 

Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

 

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +49 (0) 177-1449294 (SaraTesettür) nolu telefondan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Ürün degisimi ve iadesinde posta ücretlerinin siz degerli müsterilerimize ait oldugunu bildirmek isteriz.

 

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla, alıcı” Sara Tesettür” tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, Banka hesabınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

 

İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Satın alma aşamasında ödenmiş olan kargo ücretinin geri ödemesi yapılmaz.

                   İade Adresi: SaraTesettür
                   Kaiser-Wilhem-Strasse.281ö
                   47169 Duisburg - Marxloh
                   Tel: +49 (0) 177-1449294

 

Kampanyalardan ve hızlı stok güncellemelerinden dolayı, SaraTesettür.com`da değişim kabul edilmemektedir. Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade işlemi gerçekleştirilir ve yeni sipariş oluşturularak, istenilen ürününün tekrar siparişinin verilmesi gerekmektedir.

 

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo,  vb. ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

 

PayPal üzerinden satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı PayPal hesabiniza iade edilmektedir.